Kliknite za dodajanje priljubljenih storitev.
 
Kliknite, da odstranite izbrano storitev.

Celestial Unity (CU) v Zelenortski escudo (CVE)

Celestial Unity - Zelenortski escudo danes. Digitalni pretvornik valut - današnji menjalni tečaj za katero koli kripto valuto na svetu.
Posodobljeno 28/07/2026 02:30 UTC-05:00

Celestial Unity - Zelenortski escudo danes:


1 Celestial Unity (CU) je enako 0.006238 Zelenortski escudo (CVE)
1 Zelenortski escudo (CVE) je enako 160.32 Celestial Unity (CU)
Menjalni tečaj Celestial Unity v Zelenortski escudo glede na kripto valutne trge na Ljubljanski borzi 28/07/2026.

Celestial Unity (CU) v Zelenortski escudo danes v Ljubljani 28 Julij 2026

Celestial Unity deviznega tečaja Celestial Unity Na zalogi danes Celestial Unity  zgodovina cen za 2026
Datum Seveda Sprememba
14/03/2022 0.006238 -

Menjalni tečaji, ki jih zagotavlja CryptoRatesXE.com


Prevajanje Celestial Unity v Zelenortski escudo. Nov izračun.

Celestial Unity
Izmenjava
Zelenortski escudo Prevajanje
   Celestial Unity (CU) za Zelenortski escudo (CVE) tabela cen na spletu
   Zgodovina deviznih in borznih tečajih
   Celestial Unity (CU) za Zelenortski escudo (CVE) tabela zgodovine cen
   Zelenortski escudo v Celestial Unity deviznega tečaja
Celestial Unity (CU)
1 000 CU 5 000 CU 10 000 CU 25 000 CU 50 000 CU 100 000 CU 250 000 CU 500 000 CU
6.24 CVE 31.19 CVE 62.38 CVE 155.94 CVE 311.88 CVE 623.76 CVE 1 559.41 CVE 3 118.81 CVE
Zelenortski escudo (CVE)
1 CVE 5 CVE 10 CVE 25 CVE 50 CVE 100 CVE 250 CVE 500 CVE
160.32 CU 801.59 CU 1 603.17 CU 4 007.93 CU 8 015.87 CU 16 031.74 CU 40 079.35 CU 80 158.69 CU